Liigu sisu juurde

Kvaliteetsed looma- ja linnusöödad

Eesti looma- ja linnukasvatajaile mõeldes rajasime Eestisse uue tipptehnoloogilise söödatehase. Seadmed ja knowhow pärinevad Euroopa juhtivalt söödaseadmete tootjalt Wynveen-ilt Hollandist. Toodame sööta sigadele, veistele ja kanadele. Tavajahuna, graanulina, purustatud graanulina, nii lahtiselt kui pakendatuna bigbagidesse.

Eesmärgiks oleme seadnud innovatiivsuse retseptides ja täppis-doseerimise söödas, et tagada senisest veelgi parem söödaväärindus.

Oluline rõhuasetus on graanuli tugevusel ja koospüsivusel ning purustatud graanuli konsistentsil.

Kvaliteetne toorõli ja kuumpressitud rapsikook

Söödakvaliteedi tagamiseks rajasime 2022 aastal täisautomaatse toorõli ja kuumpresskoogi tootmise tehase. Tehnoloogia ja seadmed pärinevad Saksamaa juhtivalt õlitöötlemise seadmete tootjalt Reinartz GmbH-lt, kelle ajalugu ja kogemus ulatub aastasse 1853.

Alates 2023 aastast kasutame kogu meie poolt toodetud söötades kodumaisel kvaliteetsel toormel põhinevat kuumpress kooki ja õli. Õlitehase toodangu, mis ületab enda vajaduse müüme kohalikul turul ning osaliselt ekspordime.

Usaldusväärne viljakaubandus

Meilt saab professionaalset abi vilja ja rapsi kuivatamisel, sorteerimisel ja hoiustamisel. Tehnoloogia ja seadmed pärinevad Petkuselt, kelle missioon “Kõik vilja heaks” räägib iseenda eest.

Soovi korral on Teil alati võimaluse kaup õiglase turuhinnaga meile müüa. Vajadusel ka otse põllult.

Proovige meid ära, lubame et koostöö saab olema meeldiv ja pikaajaline mõlemale poolele!

Kaasaegne tootmine

Vaata, kuidas valmis meie tehas Kantkülas.

Rapsiõli tehase avamine, jaanuar 2023